Opera Mac Beğen

Opera 29.0.1795.47 (Mac) İndir PROGRAMI İNDİR

Program Dil: Türkce,ingilizce,almanca,fransizca,ispanyolca,portekizce
İşletim Sistemi: Mac
Program Boyutu: 51.89 MB
Üretici Firma: Opera Software
Lisans: Ücretsiz
Mac için Opera İndir

Opera Mac, Mac OS işletim sistemli cihazlar için hızlı ve güvenli arama motoru olan, Opera browserin Mac uyumlu sürümüdür.

Opera en çok kullanılan ve tercih edilen tarayıcılardan biri olup, CSS ve HTML5 desteği ile çok güçlü bir browser tarayıcıdır.

Mac için Opera browser/tarayıcı kullanmanın nedenleri;

-Hızlı Arama: Speed dial özelliği ile yeni bir sekme açın ve hızlı gezinmenin keyfini çıkarın.
-Web Sahtekarlık Koruması: Operanın bu özelliği ile artık Web üzerinde gezinirken sahtekar yazılımlardan, hile ve virüs yazılımlarından korunacaksınız.
-BitTorrent: Sisteminizde extra bir Bit Torrent olmasına gerek yok, çünkü Opera 'da BitTorrent özelliği mevcut.
-Web Ön İzleme: Opera ile hangi sekmede ne açtığınızı merak etmenize gerek yok, sekmeleri açmadan sekmede ne açık olduğunu minik bir ön izleme eklentisi ile görebilirsiniz.
-İndirme Yönetimi: İndirmekte olduğunuz yazılımları yada dosyaları iptal etmeden durdurabilir, istediğiniz zaman yeniden devam ettirme özelliği ile zamandan tasarruf edin.
-Şifre Hatırlayıcı: Bir çok web sitesini ziyaret edersiniz ve bu sitelerde hangi siteye hangi şifreyi yaptığınızı hatırlamamanız çok normal, bu eklenti ile Operanın gelişmiş güvenli belleğinde şifreleriniz istediğiniz zaman kayıt altına alınabilir.
-Çöp Kutusu Dönüşümü: Yanlışlıkla kapattığınız sekmeleri bu özellik ile çöp kutusundan çıkartabilir ve içerikleriniz ile beraber geri getirebilirsiniz.
-Opera Mail: Opera mail özelliği ile IMAP/POP sayesinde başka programlara gerek duymadan mail hesaplarınızı kontrol altında tutabilir, RSS/Atom bazlı haberleri 'de takip edebilirsiniz.
Yakınlık/Zoom: Bu özellik ile gözleri yakın görmeyenler yada tam tersi, uzağı görmeyenler istedikleri sayfalara %20 ile %100 arasında yakınlık/zoom yapabilirler.

Program Resimleri

Opera 29.0.1795.47 (Mac) İndir Resim #1 Opera 29.0.1795.47 (Mac) İndir Resim #2 Opera 29.0.1795.47 (Mac) İndir Resim #3

Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as


Tavsiye
Yandex Tarayıcı

WinZip

Ünlü Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

WinRaR İndir

Rar Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

Yandex Browser

İnternet Tarayıcısı

Yandex Tarayıcı

Skype

Görüntülü Konuşmak