IOS Kuran Sureleri Beğen

KuranSureleri HD 1.0 (iPhone ve iPad) PROGRAMI İNDİR

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Mobil
Program Boyutu: 107 MB
Üretici Firma: Diyanet İşleri Başkanlığı
Lisans: Ücretsiz
Kuran, dinimizde ayrı bir yeri olan kutsal kitabımızı tanımak için sadece kitabımızın olduğunu düşünmek çok yanlış, o kitabı açık okumak, surelerini ezberlememiz lazım, IOS için güzel bir uygulama olan bu IOS Kuran Sureleri ile sureleri öğrenebilirsiniz ve ücretsiz indirebilirsiniz.

Kuran-ı Kerim olmasaydı, Yaratıcımızı nasıl tanırdık? Allah'ın bize verdiği nimetlerin, güzelliklerin nasıl farkına varırdık? Bizden neler istediğini, nelere karşı uyardığını, dünya denilen bu gezegende nelerle karşılaşacağımızı nasıl öğrenirdik? 

11 yaşında biri olarak kimilerine göre küçük sayılsam da, Kitabımız Kuran’la ilgili elimden geldiğince çok şey öğrenmeye çalıştım. Öğrendiklerimi de sana anlattım. Kainatın en büyük kitabını senin de tanımanı istedim çünkü. Papağanımın da seslerini duyabilirsin satır aralarında. İkimiz de seninle tanışacağımız için çok heyecanlıyız. 

Şimdi arkana yaslan bakalım. Öncelikle bu uygulama interaktif bazı özellikler içeriyor. Her an her şey olabilir. Sayfalarda ilerlerken karşına çıkan nesneler öyle oldukları gibi durmayabilirler. Sen onları sessiz sedasız bir köşede bekliyor zannedersin. Oysa ki hiç de öyle değiller. Sayfalardaki nesnelere parmağınla dokunduğunda seni bazı sürprizler bekliyor olacak. İyi eğlenceler… 

Not: Uygulamamızı Tablet cihazlarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Program Resimleri

KuranSureleri HD 1.0 (iPhone ve iPad) Resim #1 KuranSureleri HD 1.0 (iPhone ve iPad) Resim #2 KuranSureleri HD 1.0 (iPhone ve iPad) Resim #3

Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as


Tavsiye
Yandex Tarayıcı

WinZip

Ünlü Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

WinRaR İndir

Rar Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

Yandex Browser

İnternet Tarayıcısı

Yandex Tarayıcı

Skype

Görüntülü Konuşmak