incici Beğen

incici 1.0 indir PROGRAMI İNDİR

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Android
Program Boyutu: 9,7 MB
Üretici Firma: www.incici.com
Lisans: Ücretsiz
Türkiye 'nin en güncel online sohbet ve sosyal caps paylaşım platformu olan incici topluluğun 'da siz değerli inci sözlük yazarları için hazırlanmış ve sizlere en ekşi şakalar ile eşlik eden paylaşımlarımız ile beraber çok güzel vakitler geçireceğiz. Bir sosyal medya platformu gibi hazırlanmış bu sistemde sizler yorumlarınızı, beğenilerinizi yapabilir, sorular sorabilir ve çevre edinebilirsiniz. 

Geniş bir kategori sistemi olan bu platformda her kategori ve sisteme göre hazırlanmış sorular paylaşımlar ve sorularınıza her zaman hızlı cevap alacak, sosyal medya hakkında ve teknoloji ile alakalı daha çok bilgiye sahip olacaksınız.

İncici web platformunda caps, sözlük ve incici kategorileri olmak üzere şuan için 3 kategorimiz mevcut, ve bu kategorilerde sizler ister caps paylaşımı yapabilirsiniz, isterseniz sözlükden bilgiler edinebilir, bilgilerinizi aktarabilirsiniz ya da incici kategorimizde hayatla ilgili açıklar ve komik olan şeyler ile dalga geçebilir, eleştiriler yapabilirsiniz.

İncici 'de ileri teknoloji hakkında bilgiler bulabilir, yeni açılacak siyaset bölümünde siyaset hakkında düşünceleriniz ve ülkemiz için olumlu ya da olumsuz taraflarınızı, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Program Resimleri

incici 1.0 indir Resim #1 incici 1.0 indir Resim #2 incici 1.0 indir Resim #3

Yorumlar (1)

Muhammet imçiçi (05.12.2016)
Yazi baya uzun kisalmasni at usendim QWEQWW simsi bu ne ise yario xd

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as


Tavsiye
Yandex Tarayıcı

WinZip

Ünlü Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

WinRaR İndir

Rar Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

Yandex Browser

İnternet Tarayıcısı

Yandex Tarayıcı

Skype

Görüntülü Konuşmak