Dragon Nest Beğen

Dragon Nest İndir PROGRAMI İNDİR

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 4.62 GB
Üretici Firma: Mayn Games
Lisans: Ücretsiz
Dragon Nest, MMOPRG oyunudur. 3 Boyutlu, detaylı ve mükemmel grafiklere sahiptir. Mayn Games tarafından düzenlenerek türkçe dil desteği sağlanmıştır. Oyunu telefon ve tabletleriniz 'den kontrol edebilirsiniz bilgisayar başında olmadığınızda bir çok özelliği telefon ve tabletleriniz 'de yapılabilmektedir, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Salto! Hücum! Kaçma! Kombo Öldürüş!
Bu hareketlerin sadece konsol oyunları için olduğunu mu düşündün? O zaman tekrar düşün. 3 boyutlu, hedefi senin belirleyebileceğin (space combat) ve sana sınırsız savaş imkanları sunan çevrim içi MMO aksiyon RPG oyunu Dragon Nest’te bu muhteşem becerileri kullanarak ortalığı kasıp kavur. Kişisel dövüş tarzınla azılı canavarlar ve vahşi bosslara karşı mücadele ederken, adrenalini doruk noktasına çıkar. Takımını oluştur, geniş göz kamaştırıcı beceri seçenekleri ile savaş alanına gir ve her bir takım arkadaşının üstün yeteneği ile galibiyetin keyfini sür. Durmaksızın aksiyon, korkaklara göre değildir!

Sınırsız Kombo
Dragon Nest’teki sınırsız kombo sistemi ile oyun tarzını değiştir! Sıkıcı, tuşların arasında kaybolduğun sıradan savaşları unut ve kaçman, yönelmen ayrıca düşmanlarını vurarak haşat etmen gereken kombo tarzlarının gerekli olduğu zindanlarımıza hazır ol! Düşmanlarını alt etmek için takım arkadaşlarınla iş birliği yap ve Boss’u devirmenin verdiği geçici hazza eriş. Yaşasın!

Detaylı Fantastik Dünya
Nefes kesici grafikler ve sinematik sahneler ile gözler önüne serilen epik maceranı izle. Daha önce hiçbir oyunda olmayan büyüleyici görsel deneyim ile kendini şımart. Seviye atla ve canavarların en korkuncu olan ‘’Ejderhalar’’ ile boy ölçüşebilecek kadar güçlenirken kendini hikayenin derinliklerine kaptır!

Yoğun PvP Aksiyonu
İlk üç boyutlu aksiyon-macera oyununa adımını at ve hayatının en heyecanlı macerasına hazır ol! Baskıyı arttır, şan ve şöhret basamaklarını tırmanırken diğer oyunculara dehşet saç. Devam et ve burada yeteneklerini sergile. Hepimiz bütün bunların eğlence, kahkaha, barış ve neşe adına yapıldığını biliyoruz!

Program Resimleri

Dragon Nest İndir Resim #1 Dragon Nest İndir Resim #2 Dragon Nest İndir Resim #3

Yorumlar (1)

саша (13.02.2015)
Ислніш

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as


Tavsiye
Yandex Tarayıcı

WinZip

Ünlü Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

WinRaR İndir

Rar Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

Yandex Browser

İnternet Tarayıcısı

Yandex Tarayıcı

Skype

Görüntülü Konuşmak