Clash of Clans Apple Beğen

Clash of Clans 6.407 PROGRAMI İNDİR

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Mobil
Program Boyutu: 54.3 MB
Üretici Firma: Supercell
Lisans: Ücretsiz
Clash of Clans, Apple cihazlarında İphone, İpad, telefon ve tabletlerinde ücretsiz oynayabileceğiniz savaş strateji oyunudur Clash Of Clans, köy dizilişiniz çok önemlidir.
Köyünüze saldırı almak ganimet, altın, iksir kaybetmek istemiyorsanız köy dizilişiniz nasıl olursa olsun ona göre kendinizi ayarlamanız gerekir her köy seviyesine göre özel bir diziliş vardır.

Bu Oyunda asıl amaç köyünüzü güzel kurmak ganimetlerinizi korumak ve köyünüzün seviyesini geliştirmek. 

Silahlarınız, havan, top atıcısı, okçu kulesi, sihirbaz kulesi, x yayı, hava savunması, gizli tesla, cehennem kulesi ve bir çok savunma silahları mevcuttur seviyelerini geliştirip savunmanızı arttırabilirsiniz.

Belediye binası, eski adı Köy binası ne kadar yüksek olursa rakipleriniz o kadar güçlü olur ve açılan malzemeler o kadar fazla olur.

İksir toplayıcısı, altın toplayıcısı ve kara iksir sondası size savaşmadan gelişme avantajı sunan toplayıcılardır. Onların seviyesi ne kadar yüksek olursa o kadar fazla altın, iksir, kara iksir kazanabilirsiniz.

Tuzaklar, oyunda dev bomba, bomba, yaylı tuzak, güdümlü hava mayını, hava bombası ve bir çok tuzak mevcut bunları iyi yerlere kurarsanız savunmanız daha etkili olacaktır.

Barbar Kral, belli bir kara iksir sonucu açılan, ordunuzda yer alan dev savaşçı 10.000 iksir karşılığında açabileceğiniz bu savaşçı oldukça güçlü bir saldırı, savunma çıkarmanızı sağlıyor.

Okçu Kraliçe, barbar kral gibi belli bir miktar kara iksir karşılığında açılıyor çok uzak menzilli çok güçlü saldırılar yapıyor ve canının çok olması görünmez olma özelliği ve bir çok özelliği ile rakibinizi uzakdan yok edin yada köyünüzü uzakdan savunun. bu okçu kraliçenin fiyatı 40.000 kara iksirdir.

Ordu Kampı, ordunuzun bulunduğu alan yani ordunuzun kapasitesini belirleyen ordunuzun topladığı toprak parçası seviyesini ne kadar yükseltirseniz o kadar ordunuz büyür.

Kışla, Askerlerinizi yani ordunuzu belli bir iksir karşılığında ürettiğiniz atölyedir. Seviyesini ne kadar yükseltirseniz o kadar fazla farklı yaratıklar açılacaktır, ve daha güçlü olacaksınız haliyle.

Kara Kışla, kara iksir karşılığında çok güçlü yaratıklar açabilirsiniz, fakat kara iksir kasmak hiç de kolay değil o yüzden dikkatli saldırmanızı öneriyorum.

Altın Deposu, ganimetinizin yani altınınızın depolandığı alan, bu alanı köyünüzün tam ortasına yerleştirin düşmanlarınız altın depolarınızı yağmalamak isteyecekler buna izin vermeyin, onları yavaşlatın, duvarlar ile daha fazla dayanabilirsiniz, saldıralara karşı.

İksir Deposu, iksirlerinizin depolandığı alan altın deposu gibi bunuda köyünüzün ortasına yerleştirin duvarlar ile düşmanınızı yavaşlatın rakipleriniz iksirlerinizi ele geçirmek isteyecekler.

Klan Kalesi, klan oyunda çok önemli oyunun yeni güncellemesinden sonra klan savaşları geldi savaş karşılığında kazansanızda, kaybetsenizde çok güzel ganimetler, altınlar, iksirler, kara iksirler bonus alacaksınız. bir birinize asker bağışı yapabilirsiniz.

İnşaatçı Kulübesi, bu kulube kristal ile açılıyor, bu yüzden kristallerinizi boşa harcamayın ne kadar çok inşaatçı kulübeniz olursa o kadar hızlı gelişirsiniz ilerleyen seviyelerde gelişimler haftalarca sürecek o yüzden ne kadar çok inşaatçı kulübe edinirseniz o kadar iyi olur.

Anlatım : Faruk Metin

Program Resimleri

Clash of Clans 6.407 Resim #1 Clash of Clans 6.407 Resim #2 Clash of Clans 6.407 Resim #3

Yorumlar (8)

عبد الله (27.01.2015)
ابي اهكر العبه فقد
صكاار نوو تفااهم (24.02.2015)
بدي تحديث العبه بس
ثحديث (25.02.2015)
بنبوة
كيف نتبته (25.02.2015)
مرحبا
اريد تحديث اللعبه (25.02.2015)
اريد تحديث
خبتب (13.05.2015)
١٠٠٢٨٣
Kenan (11.10.2015)
Yükle
hussenali (02.09.2017)
ğüzal

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as


Tavsiye
Yandex Tarayıcı

WinZip

Ünlü Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

WinRaR İndir

Rar Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

Yandex Browser

İnternet Tarayıcısı

Yandex Tarayıcı

Skype

Görüntülü Konuşmak