500px Beğen

500px 2.9 Indir (iPhone ve iPad) PROGRAMI İNDİR

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Mobil
Program Boyutu: 49.6 MB
Üretici Firma: 500px
Lisans: Ücretsiz
500px, Sosyal bir toplulukta kendi fotoğraflarınızı paylaşın, düzenleyin ve kendinizi geliştirin. Facebook gibi bir sosyal paylaşım sitesi düşünün ama bu sosyal paylaşım sitesinde sadece fotoğraf paylaşabiliyorsunuz, Instagram gibi paylaşımlar yapabilirsiniz.

500px, keşfetme, paylaşım, alış ve satış fotoğrafçılık yaratıcı kişi tarafından dünya çapında güç ilham için fotoğraf topluluktur.

Her ay, milyonlarca insan 500px dünyanın en ilham verici fotoğraf bulmak ve kendi beceri ve sanat takdir geliştirmeye teknikleri öğrenmek için ziyaret edin.

EN İYİ FOTOĞRAFLARINIZI YÜKLEYİN

İPhone kullanıcıları için bazı yeni özellikler IOS kendi dahili kamera getirmek için 8 aldım! Yanı sıra tam otomatik mod değil ne zaman ihtiyacın olduğunda, pozlama telafisi ve manuel odaklama featuring, yeni kamera en iyi iPhone fotoğraf yardımcı olur.

Büyük bir fotoğraf çekimi işiniz bittiğinde onları düzenleme 500px için yüklemeden önce Adobe tarafından oluşturulmuş araçları güçlü paketinin ile daha iyi yapmak. Yakalama ezelî gideriş belgili tanımlık app yüklemek gidin!

Adobe Lightroom ® kullanıcıları Ayrıca senkronize fotoğraflarını 500px için doğrudan Lightroom kullanarak bizim revamped yükleme deneyimi Mobile yükleyebilirsiniz.

TOPLULUĞA KATILIN

Birçok dünyanın en iyi fotoğrafçıları, tutkulu topluluk gibi editörler ekibimiz tarafından seçilen en iyi fotoğrafları görün.

Fotoğraflar üzerinde yorum, onları sevme veya sık kullanılanlara ekleyerek daha sonra izlemek için topluluğu ile etkileşim.

Adam 500px kullanıcıların profillerini ziyaret ederek öğrenin. Sen-ebilmek görmek onların fotoğraf ve diğer 500px etkinliklerin yanı sıra, onların iletişim bilgileri ve hatta hangi fotoğraf vites kullanır.

Program Resimleri

500px 2.9 Indir (iPhone ve iPad) Resim #1 500px 2.9 Indir (iPhone ve iPad) Resim #2 500px 2.9 Indir (iPhone ve iPad) Resim #3

Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as


Tavsiye
Yandex Tarayıcı

WinZip

Ünlü Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

WinRaR İndir

Rar Sıkıştırma Programı

Yandex Tarayıcı

Yandex Browser

İnternet Tarayıcısı

Yandex Tarayıcı

Skype

Görüntülü Konuşmak